Mājas

Nekā lieka! Imantas Ozolus raksturo lietderīgs telpu plānojums un pārdomāti būvniecības risinājumi. Tev tas nozīmē mazāk lieku tēriņu un vairāk ērtību!

Blakus Imantas Ozoliem atrodas skola un bērnudārzs. Papildu drošībai jaunbūvju teritorijai pieguļošajās ielās ir ierobežots braukšanas ātrums.

Imantas Ozolu mājas atrodas kuplu ozolu ielokā, un desmit minūšu gājienā ir mežs. Sēdieties mašīnā un izvēlieties galamērķi – tikai 15 minūtes un Jūs būsiet galvaspilsētas centrā, Vecrīgā vai populārajā vasaras kūrortvietā Jūrmalā!

Tehniskais risinājums

Skaņas un siltuma izolācija

Imantas Ozolos ir perfekta skaņas un siltuma izolācija, tā panākot minimālus siltuma zudumus un maksimāli zemus ekonomiskus apkures rēķinus.

Ventilācijas sistēma

Māju ārsienu paneļos izbūvētas īpašas ailes ar bimetāla vārstu. Tā ir kombinēta ventilācijas sistēma, kas, atkarībā no temperatūras ārā, nodrošina atbilstošu gaisa padevi telpās.

Jaunākās komunikācijas

Dzīvokļi Imantas Ozolos aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām komunikācijām – internetu, tālruni un televīziju.

Energoefektivitātes sertifikāts

Jau būvniecības procesā padomāts par maksimālu energotaupību un ilgāku siltumnoturību. Šīs Imantas Ozolu kvalitātes apliecinājis arī sertificēts energoauditors.

APKĀRTNES KARTE

Rādīt kartes apzīmējumus
Izglītības iestādes
Iepirkšanās
Atpūta un sports
Transports
Slimnīcas. Baznīcas. Valsts iestādes